Jak wybrać gimnazjum?

REKRUTACJA – 2014/2015

Przyjdź – Zobacz !

Zdecyduj o Swojej Przyszłości !

O szkole

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku funkcjonuje od 1999 roku. Mieści się w centrum miasta. 25 listopada 2001r. to data wielkiego wydarzenia w naszej społeczności – w tym dniu otrzymaliśmy imię Stefana Kardynała Wyszyńskiego i zaczęliśmy tworzyć własną tradycję. >>>>>czytaj więcej

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łasku oferuje uczniom wysoki poziom nauczania oraz szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych.

Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę w  Publicznym Gimnazjum nr1 im. Stefana Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łasku.

W roku szkolnym 2014/2015 zapraszamy do klas pierwszych, w których będzie można rozwijać swoje zainteresowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy naukę w klasach:

-matematyczno – fizycznych;

- biologiczno-chemicznych;

- z rozszerzonym językiem angielskim;

- informatycznych z elementami grafiki komputerowej;

z językami: angielskim, niemieckim  i francuskim.

Wybierając nas, DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE stawiacie  na wiedzę i umiejętności przydatne do życia we współczesnej  Polsce i Europie.

SZCZEGÓŁOWE ZASADY REKRUTACJI >>>>>pobierz

PODANIE  >>>>>pobierz

ZGŁOSZENIE/WNIOSEK UCZNIA >>>>>pobierz

DEKLARACJA

WYBORU FAKULTETU SPORTOWEGO >>>>pobierz

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2014 Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 04 lutego 2014 r w sprawie terminów składania dokumentów i rekrutacji do szkół publicznych w 2014r. ustalamy termin składania podań do PG nr 1 w Łasku   -  od 3 marca do 31 marca 2014 r. do godz. 13.00.

Podanie (wg załączonego wzoru) należy złożyć w wyżej wymienionym terminie do sekretariatu  PG nr 1 w Łasku.