Jak wybrać gimnazjum?

REKRUTACJA – 2015/2016

Przyjdź – Zobacz !

Zdecyduj o Swojej Przyszłości !

O szkole

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku funkcjonuje od 1999 roku. Mieści się w centrum miasta. 25 listopada 2001r. to data wielkiego wydarzenia w naszej społeczności – w tym dniu otrzymaliśmy imię Stefana Kardynała Wyszyńskiego i zaczęliśmy tworzyć własną tradycję. >>>>>czytaj więcej

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Łasku oferuje uczniom wysoki poziom nauczania oraz szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych.

Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę w  Publicznym Gimnazjum nr1 im. Stefana Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łasku.

W roku szkolnym 2015/2016 zapraszamy do klas pierwszych, w których będzie można rozwijać swoje zainteresowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy naukę w klasach:

-matematyczno – fizycznych;

- biologiczno-chemicznych;

- informatycznych;

z językami: angielskim, niemieckim  i hiszpańskim.

Wybierając nas, DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE stawiacie  na wiedzę i umiejętności przydatne do życia we współczesnej  Polsce i Europie.

SZCZEGÓŁOWE ZASADY REKRUTACJI >>>>>pobierz

PODANIE  >>>>>pobierz

ZGŁOSZENIE UCZNIA >>>>>pobierz

WNIOSEK UCZNIA >>>>>pobierz

Zgodnie z Zarządzeniem nr 74/2014 Łódzkiego Kuratora Oświaty z dnia 21 października 2014 r w sprawie terminów składania dokumentów i rekrutacji do szkół publicznych w 2014r. ustalamy termin składania podań do PG nr 1 w Łasku   -  od 2 marca do 31 marca 2015 r.

Podanie (wg załączonego wzoru) należy złożyć w wyżej wymienionym terminie do sekretariatu  PG nr 1 w Łasku.